کد مطلب: 20612 تعداد بازدید: ۲۷۱

بازدید پژوهشگران مدرسه علمیه فاطمیه دامغان از مجلس شورای اسلامی

پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
خانم خواجه زاده، معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه دامغان گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، طلاب این مرکز آموزشی از مجلس شورای اسلامی، موزه مجلس و موزه عبرت بازدید نمودند.

وی اظهار داشت: طلاب پس از اسکان در حوزه علمیه حضرت عبدالعظیم حسنی، به زیارت حرم رفتند و نماز صبح را در حرم مطهر بجا آوردند.

معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه دامغان، گفت: طلاب ساعاتی را مهمان نمایندگان مجلس بهارستان در صحن علنی بودند و از نزدیک در جریان روند کار و مباحث مطرح شده در نهاد قانونگذاری قرار گرفتند.

خانم خواجه زاده افزود: آقای حسن بیکی نمایده مردم دامغان و حجت الاسلام و المسلمین آقای ملک محمدی نماینده اسبق در جمع طلاب حاضر شدند و حجت الاسلام و المسلمین آقای ملک محمدی ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی در سخنانی ، به تبیین جایگاه قوه مقننه و رکن قانونگذاری پرداخت. و در ادامه آقای حسن‌بیکی نیز ضمن خوش آمدگویی و تبریک دهه فجر در رابطه با عملکرد مجلس شورای اسلامی سخنانی را بیان نمود.

طلاب بعد از ادای فریضه نماز به امامت آیت الله امامی کاشانی در مدرسه عالی شهید مطهری، در کتابخانه مجلس حاضر شدند و با نحوه ی نگهداری نسخ خطی و چونگی امانت گرفتن منابع از کتابخانه آشنا شدند. در ادامه نیز از موزه مجلس بازدید کردند.

خانم خواجه زاده گفت: زیارت مرقد مطهر رهبر کبیر انقلاب، بازدید از موزه عبرت و مدرسه عالی شهید مطهری و حوزه علمیه حضرت عبدالعظیم از دیگر برنامه های این اردوی پژوهشی بود.